Reklama

Niedziela Wrocławska

Żegnaj Panamo!

Światowe Dni Młodzieży 2019 dobiegają końca. Szacuje się, że w Mszy Św. z rozesłaniem uczestniczyło 700 tys. osób!

Archiwum DDM

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Czas Światowych Dni Młodzieży obfitował w wiele łask! Radosne spotkanie z gospodarzami diecezji, spotkanie z papieżem Franciszkiem, wartościowe katechezy, wspólna praca i modlitwa...

"Mamy nadzieję, że to spotkanie będzie balsamem, zwłaszcza dla młodzieży rdzennej i pochodzenia afrykańskiego. Dla młodzieży, która migruje w poszukiwaniu nadziei do innych krajów, wystawiając się na takie niebezpieczeństwa jak przemyt narkotyków, handel ludźmi, przestępczość i wiele innych problemów społecznych". - powiedział podczas Mszy Św. otwierającej Światowe Dni Młodzieży abp. Panamy José Domingo Ulloa Mendieta. To spotkanie wlało w serca mieszkańców Ameryki nową nadzieję, przypomniało o jedności chrześcijan i mocy wspólnoty. Zresztą cały świat zobaczył ludzi Bogiem silnych. "Wasza wiara i radość wprawiły w drganie Panamę, Amerykę i cały świat". – mówił papież Franciszek, dziękując wszystkim uczestnikom ŚDM za przybycie.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

Oby to drganie nadal rezonowało i przerodziło się w lawinę, która zburzy wszelkie podziały, bariery oddzielające nas od Boga w prostej codzienności. Byśmy nie uciekali w "przyszłość higienicznie dobrze opakowaną i bez konsekwencji, dobrze skonstruowaną i zagwarantowaną ze wszystkim dobrze zapewnionym".

Kolejne Światowe Dni Młodzieży odbędą się w Portugalii!

2019-01-27 19:14

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Modlitwa do Maryi, Królowej Pokoju

[ TEMATY ]

modlitwa

Królowa Pokoju

Adobe Stock

Ave Regina Pacis, Królowa Pokoju w Santa Maria Maggiore

Ave Regina Pacis, Królowa Pokoju w Santa Maria Maggiore
Maryjo, Królowo Pokoju,
CZYTAJ DALEJ

BBC: pogorszył się stan zdrowia byłego prezydenta Joe Bidena

2026-08-08 17:38

[ TEMATY ]

USA

Karol Porwich/Niedziela

Pogorszył się stan zdrowia, chorującego na raka prostaty, byłego prezydenta USA Joe Bidena. Choroba zaatakowała inne części jego ciała i sprawia mu dużo bólu - powiedział w wywiadzie dla BBC syn byłego prezydenta, Hunter Biden.

O stanie zdrowia ojca Hunter Biden poinformował w obszernym wywiadzie dla BBC, wyemitowanym późnym wieczorem w piątek.
CZYTAJ DALEJ

Marta Nawrocka zaprosiła młode Polki na spotkanie w Juracie

2026-08-08 20:24

[ TEMATY ]

Marta Nawrocka

KPRM

Małżonka prezydenta Marta Nawrocka zaprosiła młode Polki na spotkanie w Juracie, które odbędzie się podczas ostatniego wakacyjnego weekendu; jak zaznaczyła, rozmowy będą dotyczyć oczekiwań młodych, ich pomysłów i wizji Polski. Przypomniała, że w wydarzeniu ma uczestniczyć także prezydent Karol Nawrocki.

- Cześć dziewczyny! Mam dla was wyjątkowe zaproszenie: co powiecie na to, aby ostatni wakacyjny weekend spędzić w Juracie? - powiedziała w opublikowanym w sobotę na X przez Kancelarię Prezydenta nagraniu Marta Nawrocka.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję